WEB SITE NEWS »

Knjiga posjetilaca


 Vaše ime *
 Email *
 Websajt
 Tekst *
* Obavezna polja

Antispam mjere
Molimo Vas da upišete Kaptcha tekst u dole navedeno polje.
captcha

(34)
(14) gabriela
Sun, 6 November 2011 13:21:31 +0000
url  email

Prava umetnicka stranica. Pohvale i postovanje.

(13) martin
Tue, 23 August 2011 00:47:01 +0000
url  email

Izuzetno zanimljiva i sardzajna stranica.
Lijepo je imati ljude koji web stranice rade na ovakav nacin. Mnogo srece.

(12) valeri
Sat, 20 August 2011 00:25:50 +0000
email

Predivna umjetnicka stranica. Sve pohvale.

(11) robert
Fri, 1 July 2011 09:30:25 +0000
url  email

uvijek se oduševim ljudima poput Vas i tim entuzijazmom koji pokrene ovakva djela i tim nesebičnim dijeljenjem svojeg prostora i vremena.
Hvala

(10) Black Books
Mon, 2 May 2011 22:18:16 +0000
email

POŠTOVANJE!

(9) Tatjana
Sun, 24 April 2011 11:40:45 +0000
email

Divne su ove stranice.Hvala!



(8) Šarrčević Franjo
Thu, 4 November 2010 22:54:22 +0000
email

Najposjećenija stranica kad sam ja u pitanju, ne prođe mi dan a da ne pročitam po bar jednu pjesmu odavde. Drago mi je i dobro mi dođe to što postojite.

(7) Goran Veselinovic
Wed, 6 October 2010 06:53:22 +0000
url  email

Odlična Vam je stranica, lijepa poezija!

(6) Виктор Љујић
Tue, 28 September 2010 21:56:25 +0000
email

Dobar dan, dobri ljudi! :)

(5) dalibor prochazka
Mon, 30 August 2010 22:27:12 +0000
url  email

Veliki pozdrav! Inace se bavim glazbenim stvaralastvom, ali naravno volim sve aspekte umjetnosti. Zato najiskrenije hvala za ovu stranicu.